Підвіски з перлами - ♛Родинні коштовності™♛

Підвіски з перлами - ♛Родинні коштовності™♛

Підвіски з перлами - ♛Родинні коштовності™♛
3120.0000 3984.0000 UAH

Товари від 1 до 12 з 14

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари від 1 до 12 з 14

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Підвіска з перлами: для цінительок витонченої краси

Золоті підвіски з перлами- одні з найстаріших, дуже коштовних прикрас. Через труднощі добування натуральних перлин аксесуари належали тільки дуже багатим людям, підкреслюючи високе положення в суспільстві.

Запатентована японськими вченими на початку 20 століття технологія вирощування мінералів штучним шляхом зробила коштовності доступними. Їх як і раніше створюють живі молюски, віддаючи для колекцій нинішніх модниць ні з чим незрівнянну природну красу.

Підвіска з перлами: легендарні коштовності

Перлинні намиста прикрашали шиї знатних красунь ще в 10-13 століттях. Камінь (хоча це визначення некоректне) вважався не тільки ознакою багатства. Йому приписувалися лікувальні властивості, магічні здібності, вміння зберігати молодість.

Легенди залишилися в минулому, але традиції дарувати перлинні прикраси збереглися. Особливою популярністю користуються подарунки нареченій з боку нареченого. Для повсякденного носіння, створення ділового образу вибираються простіші і ненав'язливі по стилістиці моделі.

Мінерал не потребує обробки або огранювання, а використовується таким, як його створила природа. Найбільш цінні перлини в діаметрі перевищують 1 см. Вони підійдуть для дам старшого покоління. Дітям і молоді досить, щоб кулька був трохи більше півсантиметра.

Виростаючи в раковині, перлини виходять різних форм:

-        з неправильною геометрією - звуться бароко;

-        асиметричні - напів-бароко;

-        каплевидні;

-        схожі на зерно рису;

-        кулі, здавленого з протилежних сторін;

-        ідеально сферичні.

Незважаючи на відхилення більшості від стандарту, всі види застосовуються в ювелірних прикрасах. Залежно від типу і конфігурації мінералу підвіску з перлами купити в Україні можна в різноманітних стилях. Ціни відрізняються, але дешевими перлинні аксесуари не назвеш. Не знаючи, що вибрати на презент, зверніть увагу на перламутрові намистини, сяючі матовим блиском. Це дуже гідний подарунок, який залишив байдужою жодну представницю слабкої статі.

Купити підвіску з перлами в золоті від заводу виробника

За походженням перлини можна порівняти з живими організмами. Догляд за ними потрібен особливий. Від тривалого перебування в скриньці сяйво меркне. Щоб уникнути раннього старіння, рекомендується носити якомога частіше.

Ці та інші поради можна отримати, набравши наш телефонний номер. Кожному, хто зателефонував надається можливість спілкування з особистим ювеліром. З ним можна обговорити:

-        модель, намічену для покупки з певного приводу;

-        нюанси зберігання, чищення, носіння;

-        поєднання з іншими дорогоцінними каменями;

-        виготовлення за індивідуальним замовленням.

Представлені в каталозі вироби належать бренду ювелірний завод Родинні коштовності. Це означає, що підвіску з перлами купити в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та будь-якому іншому місті можна з доставкою, а також за дуже низькими цінами. У нас, як офіційних представників торгової марки, немає посередників - ми представляємо покупцям продукцію власного виробництва.

Перламутрові переливи так красиво відтіняють ніжність жіночої шкіри. Підкреслюють її свіжість, викликають приємні відчуття при зіткненні з дарами річок і океанів. Проявіть щедрість - подаруйте жінці частку таїнства, народженого природою!