Прикраси з наборів

Популярні

Новинки

Ювелірні вироби від бренду «Родинні Коштовності»: ексклюзив, доступний всім

Наш сайт ювелірних прикрас - офіційний представник заводу «Родіннi Коштовностi», розташованого в Харкові. У нас можна купити готові ювелірні вироби, а також замовити індивідуальне виконання. При цьому у вас з'явиться особистий ювелір, який в будь-яку хвилину прийде на допомогу.

Хочете зробити подарунок особисто собі або презентувати щось ексклюзивне коханій людині, начальнику, родичу, подрузі? У нас знайдеться та заповітна річ, яка підніме настрій і змусить трепетно ​​стиснутися серце від вишуканості і проявленого уваги.

Що пропонує наш магазин ювелірних виробів

Каталог продукції дуже великий і для зручності покупців розбитий на кілька розділів. У ньому містяться:

-        каблучки зі вставками і без, а також обручки;

-        сережки з перлами, камінням, для пірсингу;

-        кулони і підвіски;

-        хрестики і ладанки;

-        жіночі та чоловічі браслети;

-        ланцюжка і шкіряні шнурки;

-        подарунки і сувеніри на всі випадки;

-        срібні столові прилади і посуд.

Золото, срібло, цирконій, дорогоцінні й напівкоштовні камені, емаль, шкіра - саме з цих благородних матеріалів народжуються шедеври. Дизайнерські ідеї втілюють в реальність майстри-ювеліри, вкладаючи душу і частинку серця.

Власне виробництво дозволяє створювати прикраси під замовлення в єдиному екземплярі. У кожному відчувається персональний почерк майстра, міститься особливий підтекст. Однак і ті, що випускаються невеликими серіями, вигідно відрізняються трендовим виконанням. У цьому заслуга інноваційного обладнання, інструментів, витратних матеріалів, що надходять від українських, німецьких, польських виробників.

Які переваги дарує сайт ювелірних прикрас

Кожного покупця чекає гранично уважне ставлення та індивідуальний підхід. Консультанти завжди на зв'язку і допоможуть підібрати презент з урахуванням значущості події, смаку замовника, бюджету, на який він розраховує.

Відсутність посередників дозволяє купити аксесуари безпосередньо від виробника. Ціни набагато нижчі, ніж пропонують ці ж прикраси інші магазини ювелірних виробів. Проявляючи турботу про клієнтів, ми даруємо знижки, проводимо різні акції і розпродажі. Регулярно заглядаючи на улюблену сторінку, можна придбати вподобане прикраса набагато дешевше.

Важливо, що ювелірний магазин приймає заявки цілодобово. Вони відразу ж обробляються, тому що ми розуміємо: ви на нас розраховуєте. Запевняємо - ми ніколи не підводимо замовників. Незалежно від місця проживання посилка прибуде вчасно, і ви зможете вчасно вручити подарунок, доставивши приємні моменти дорогому або шанованій людині.

Запрошуємо в наш ювелірний магазин на захоплюючий шопінг, і будемо раді налагодити тривалі взаємовигідні відносини. Наші контактні телефони: (068) 752-50-50 та (095) 145-87-67. Телефонуйте - виконаємо будь-яке ваше бажання!

Read More